Bathmate

Bathmate, hydro teknolojisine sahip bir penis pompasıdır. Firmamız 2007 yılından beri faaliyette olup, Türkiye, Kıbrıs ve Dünya’nın her yerine hızlı, güvenli, orjinal ve 2 yıl garantili ürün gönderimini yapmakta yetkili ve resmi satış merkezidir.

BATHMATE HERCULES VE BATHMATE GOLIATH HYDRO PENİS POMPALARI ORJINAL

  • Güvenli! İngiltere’den ithal ve yüksek kaliteli polikarbonat, cilt güvenli kauçuk, paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir.
  • Özel! Patentli ve kalıcı etkili HYDRO teknolojisini kullanır.
  • Kullanışlı! Banyoda, duşta, küvette veya haricinde de kullanılabilir.
  • Çok pratik! Tek elle birkaç saniyede kullanmaya başlayabilirsiniz. İlk kullanımdan sonra olayı çözmüş olacaksınız!
  • Etkisi sizi şaşırtacak! Doktorlar tarafından tavsiye ediliyor. Hydro penis pompası 10-15 dakika ile ilk kullanımdan itibaren etkisini gösterir.

Bathmate sonrasında 2014 yılında “HYDROMAX” modelleri geliştirme ve testler sonucu piyasaya çıkmıştır ve 3 boy olarak “x20 küçük model”, “x30 standart model” ve “x40 orta boy model” olarak satışa sunulmuştur. Ayrıca 2015 yılı itibarıyla da “EXTREME” modelleri geliştirilmiş olup “xx20 küçük boy el pompalı model”, “xx30 standart boy el pompalı model”, “xx40 orta boy el pompalı model” ve piyasadan kalkan Goliath en büyük model’in yerine “xx50 büyük boy el pompalı model” satışa sunulmuştur. Tavsiyemiz Hydromax yada Xtreme modellerini tercih etmeniz yönündedir çünkü daha kısa sürede etki sağlamaları ve daha kolay kullanıma sahip olmalarından dolayıdır. İlgili sayfalarda daha ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.

BATHMATE HERCULES NEDİR?

Cilt güvenli malzemeden imal edilmiş olan, Patentli Hydro teknolojisini kullanan, Dünya’nın ilk su ile çalışan penis pompası sınıfında satışa sunulan, kaliteli, uzun ömürlü, kullanımı pratik, yüksek performanslı ve İngiltere’den Dünya piyasasında satışa sunulmuş, ilk modeli Hercules olarak adlandırılan penis pompasıdır.

BATHMATE NASIL KULLANILIR?

Hercules modeli pratik bir kullanıma sahiptir. İçine su doldururken uç kısmını elinizle kapatınız çünkü mekanizma çalışmadığından dolayı su direk akacaktır. Doldurma işlemi sonrası erkeklik organınızı yerleştirip, ürünü vücudunuza doru iterek siyah körüklü kauçuk kısmın esnemesiyle beraber mekanizmanın çalışması sonucu olarak penisiniz maksimum sertliğe ve gerginliğe ulaşırken fazla suyu dışarı atacaktır. Maksimum gerginliğe geldiğinizde, 10-15 dakika beklemeye geçin ve pompalama yapmayınız. Bekleme sonrası uç kısımdaki VALF’e bastırıp (siyah tuşu çevreleyen kısım valf’dir ve asla o kısmı çevirmeyin çünkü mekanizmayı bozar, sadece bastırmanız yeterlidir.) ürünü çıkartınız.

BATHMATE FAYDALI MI?

BATHMATE Mİ HYDROMAX MI EXTREME Mİ?

Türkiye’nin en güvenilir online satış sitesi ve portalı için SHOP kelimesini tıklayınız.