Xtreme

BATHMATE HYDROMAX XTREME X20, X30, X40, X50 KOMPLE SET OLARAK ULAŞIR

Hydromax Xtreme, bathmate ve hydromax modellerinin en gelişmiş versiyonudur. Hydromax modellerinde olup, el pompası sistemi ile çok daha pratik ve daha performanslı modeller olup ayrıca komple set olarak gelmektedir. Bu set içinde, el pompalı hydro penis pompası yanı sıra: temizleme kiti, ölçüm aygıtı, jel, çanta ile beraber gelmektedir. retimi durdurulan ve stokta olmayan Goliath modelinin alternatifi olarak Xtreme XX50 büyük boy yanı sıra, xx20 küçük boy, xx30 standart boy ve xx40 orta boy olmak zere 4 boy modelden oluşur. Size uygun olan modeli en alt kısımda bulunan ölçüm şablonu aracılığı ile seçebilirsiniz.

HYDROMAX XTREME PENİS POMPASI RESMİ SATIŞ MERKEZİ

Hydromax Xtreme XX20  NEDİR?

Hydromax modellerinin geliştirilmesiyle ortaya çıkan, Hydromax modellerine göre % 35 daha verimli olan, komple bir set halinde (xtreme pompa,hortum,el pompası, büyük taşıma çantası, temizleme kiti, kayganlaştırıcı, konfor ped, duş askısı, ölçüm aygıtı ile beraber ulaştırılır.) eksiksiz Xtreme modellerinin en küçüğü XX20 olarak adlandırılmıştır. Çok daha kısa sürede sonuç almak isteyenler, çok daha pratik bir kullanım isteyenler işte Xtreme penis pompaları tam size göre. Model seçiminde penis boy ve çapı ölçülerine dikkat ediniz, her modelin sayfasında grafik mevcuttur. Seçimde zorlanırsanız lütfen danışın.

Hydromax Xtreme XX30  NEDİR?

Bu modeli seçerken penis boyunuz max. 16 cm boy ve max. 3,5 cm çap ölçülerinde olmalı. Standart boy modelleri geliştirilmiş ölçü olarak max. 5 cm penis çapı ve 19 cm penis boyu ölçülerine kadar kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Online alıverişte yeni bir site arıyorsanız, en doru adres için SHOP kelimesini tıklayınız.