Hydromax

Hydromax, bathmate hercules modelinin araştırma ve geliştirme (AR-GE) faaliyetleri sonucu geliştirilen modellere verilen adıdır. Yapılan testler ile yüzde 35 daha performanslı olduğu belirtilmiştir. Vücuda değen ped sünger ise açık gri yumuşak kauçuk kısım ile değiştirilerek çok daha uzun ömürlü olması sağlandı. Ayrıca aç-kapa tuş kilidi bekleme modunda kullanılması amacıyla eklendi.

HYDROMAX ORJİNAL PENİS POMPALARI RESMİ SATIŞ MERKEZİ X20, X30, X40 MODELLERİ

HYDROMAX X20 NEDİR?

Geliştirilmiş modellerinin en küçüğüdür, daha küçük boyutlara sahip erkeklere özel olarak üretilmiştir. Penis pompası olarak faydalı olabilen harika bir ürün. Günde 1 kere, 15 dakika kullanım yeterli. Etkisini ilk kullanımdan itibaren gösterir. Bu modeli tercih ederken dikkat edilmesi gereken şey ise geliştirilmiş ölçü olarak max. 4 cm penis çapı ve max. 16 cm penis boyuna kadar kullanabileceğinizdir.

HYDROMAX X30 NEDİR?

  • Yeni Jenerasyon! Hydro teknolojisi geliştirildi ve standart boy X30 modeli sunuldu.
  • Ağırlık: 690 gr. Genişlik:24Ø min / max 84Ø
  • Uzunluk:29 cm sıkıştırılmamış, 22 cm sıkıştırılmış boy
  • Max. basınç hava ile: 0,22 Bar Max. basınç su ile: 0,55 Bar
  • Max. penis çapı: 5 cm Max. penis uzunluğu: 19 cm
  • Ölçüleriniz bu modele uygun ise satın alıp sonuç alabilirsiniz.

BATHMATE HYDROMAX X40 NEDİR?

  • X30 modelinden %15 daha büyük olup, orta boy modeldir.
  • Ağırlık: 800 gr. Uzunluk: 33 cm
  • Max. basınç hava ile: 0,22 Bar Max. basınç su ile: 0,55 Bar
  • Max. penis çapı: 6 cm Max. penis uzunluğu: 23 cm

 X20, X30, X40 NASIL KULLANILIR?

Kullanımı pratik penis pompası modelinin içine su doldururken uç kısımdaki tuş kilidini kapalı konuma getirerek su akmasını engelleyebilirsiniz (en uç kısımdaki tuş kilidinin ortada olması açık konumdur, sağ ve sol kısma iterek kapalı konuma getirebilirsiniz), sonra penisi yerleştirip kapalı konuma getirdiğiniz tuş kilidini açarak (en uç kısımdaki tuş kilidini orta kısıma getirerek açık konuma getirebilirsiniz pompayı ve böylece mekanizma kullanılabilir olacaktır.) elinizle vücudunuza iterek pompalama mekanizmasının çalışmasıyla fazla suyu dışarı atarak penisi maksimum ereksiyon da gerdirmiş olacaksınız, fazla su atımı durduğunda 15 dakika bekleyin (bekleme modundayken en uçtaki siyah tuş kilidini açık konumdan sağ yada sol tarafa iterek kapalı konuma getirebilirsiniz)  ve uç kısımdaki “valfe” (siyah tuşu çevreleyen kısım valf’dir ve asla o kısmı çevirmeyin çünkü mekanizmayı bozar, sadece bastırmanız yeterlidir.) bastırıp ürünü çıkartınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Online alışverişte Trkiye’nin en güveilir web sitesi için SHOP kelimesini tıklayınız.